Znani absolwenci

Dla zdecydowanej większości naszych uczniów nauka jest ważną wartością, o czym świadczą ich dalsze wybory życiowe. Nie brakuje wśród nich lekarzy, prawników czy też przedstawicieli innych prestiżowych zawodów.

Nie sposób wymienić wszystkich absolwentów, którzy osiągnęli sukces, przedstawiamy zatem zaledwie kilkoro z nich:

• Gracja Niedźwiedź – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, aktorka teatralna i filmowa znana m.in. z serialu TVN „Majka”
  • Wiktoria Ozga – dziennikarka kanału Canal+ Sport
  • Tymoteusz Pięta – stylista fryzur, pracuje przy sesjach zdjęciowych do polskich i zagranicznych magazynów m.in. Fashion Magazine,  Exclusive, Wysokie Obcasy, Label, Slow, Barel i innych oraz dla takich marek jak: Nivea, Gilette, Bruno Banani.
  • Jakub Szpak – tłumacz literatury angielskiej, autor słów hymnu szkoły
  • Karol Trojanowski – student Politechniki Federalnej w Zurychu uważanej za najlepszą politechnikę w Europie i jedną z najlepszych na świecie
  • Mateusz Zapotocki – model agencji D’Vision reprezentującej m.in. Anję Rubik i Zuzannę Bijoch

Absolwentów, którzy osiągnęli życiowy sukces zapraszamy do dzielenia się z nami swoimi historiami i przesyłania ich na adres gm-5@wp.pl