Żegnaj szkoło…

Rok szkolny minął jak jeden dzień i zakończyliśmy dzisiaj naukę. O godz. 8.30 odbyła się uroczysta akademia dla klas I i II. Uczniowie mieli okazję zobaczyć krótki program artystyczny, a także odebrać nagrody i wyróżniania.

Szczególnie wzruszająca okazała się druga część zakończenia roku, o godz. 11 żegnaliśmy bowiem uczniów klas III – absolwentów. Nie zabrakło wywołujących drżenia serca piosenek i pokazu slajdów, który uświadomił, jak szybko niesforne dzieci stały się wspaniałymi, młodymi ludźmi.

W niejednym oku zakręciła się łza, trudno bowiem żegnać ludzi, z którymi spędziło się 3 lata życia. Taka jednak kolej rzeczy. Trzecioklasiści udają się w dalszą drogę, a nam pozostają wspomnienia i życzenia spełnienia wszelkich marzeń!