Teatralna wiosna

W pierwszy dzień  tej  pięknej pory roku , uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wybrali się do teatru. Sztuka nosiła tytuł „Baba Jaga i reszta” – bajka dla dzieci i dorosłych. Spektakl ten został przygotowany przez młodzież oratorium ks.bp.Jana Chrapka . Premiera przedstawienia miała miejsce z okazji 20-lecia „Oratorium”. Ponieważ sztuka odniosła sukces i  bardzo się  podobała dlatego  postanowiono, aby  powtórzyć to raz jeszcze dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, właśnie 21 marca w „Romie”. Gratulacje dla aktorów!

Oprócz bajki został zaprezentowany taniec do hymny na Światowe Dni Młodzieży – uczniom naszej szkoły się podobało. Myślę, ze to wyjście było wartościowe i stanie się inspiracją dla artystycznych występów w naszej szkole.