Teatr „Kantówka”

W naszej szkole przygotowywane są liczne przedstawienia teatralne, co daje uczniom uzdolnionym aktorsko możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań.

Występy te prezentowane są nie tylko na forum szkoły, lecz także w środowisku lokalnym.

Do ważniejszych przedstawień należą:

• „Matka Ziemia” (scenariusz i reżyseria Małgorzata Fil) – przedstawienie przygotowane z okazji Światowego Dnia Środowiska w czerwcu 2015 r.
  • „Spacerkiem ze Szwejkiem” (scenariusz i reżyseria Małgorzata Fil) – przedstawienie przygotowane dla poradni psychologiczno-pedagogicznej na konkurs „Fajowe dyktando”
  • „Czerwony Kapturek” (reż. Grażyna Klatka, Katarzyna Iwaszkiewicz) – przedstawienie zaprezentowane dzieciom z przemyskich przedszkoli
  • „Humba, bumba, bang” (reż. Małgorzata Fil) – przedstawienie zaprezentowane dzieciom z przemyskich przedszkoli, a także podczas obchodów święta Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu