Samorząd uczniowski


Rok szkolny 2017/2018

  • Przewodniczący: OSKAR LISEK III a
  • Zastępca: Aleksandra Kukurska III b
  • Skarbnik: Patryk Telewa III b
  • Protokolanci: Gabriela Szczepanowicz III d, Martyna Jop III d

Sekcja dekoracyjna:

  • Przewodnicząca: GABRIELA JANUSZ IIIa

Członkowie:

  • Adrianna Włoch II a
  • Gabriela Jaszczyszyn III d
  • Katarzyna Bereza II d
  • Agnieszka Pilip II d

Sekcja organizacyjna:

  • Przewodniczący: HUBERT WŁODARSKI III a

Członkowie:

  • Wiktoria Kosterkiewicz III b
  • Paulina Żurawska III b
  • Aleksandra Jurczyszyn II a
  • Wiktoria Lew II a
  • Natalia Hawajska II a
  • Natalia Wywrot II a
  • Oliwia Stańko II a
  • Wiktoria Ciechan II c
  • Dominika Rudnicka III d
  • Gabriela Jaszczyszyn III d

Sekcja porządkowa:

  • Przewodnicząca: JAKUB ZIELIŃSKI III b

Członkowie:

  • Aleksander Viviani II d
  • Oskar Strzelecki II a
  • Adrian Szpak II a
  • Patryk Wojdyło II b

Opiekunowie

  • mgr Grażyna Klatka
  • mgr Jolanta Wojtowicz

Rok szkolny 2016/2017

  • Przewodniczący: KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI kl. IIIa
  • Zastępca: Aleksander Szałyga kl. III d
  • Skarbnik: Martyna Lewandowska, kl. II c
  • Protokolanci: Justyna Wojtanowska, kl. III d, Karolina Basista, kl. III d

Rok szkolny 2015/2016

  • Przewodnicząca: JULIA DUDA kl. IIIa
  • Zastępca: Krzysztof Wojciechowski kl. IIa
  • Skarbnik: Jakub Wojnarowicz kl. IIId
  • Sekretarz: Aleksander Szałyga kl. IId
  • Justyna Wojtanowska kl. IId

 

Sekcja dekoracyjna:

Przewodnicząca: ALEKSANDRA SIELSKA kl. IId

Członkowie:

Natalia Hołowid kl. IIc

Julia Mazurek kl. IIc

Adrianna Korzeniowska kl. IIc

Justyna Wojtanowska kl. IId

Karolina Basista kl. IId

Dominika Matys kl. IId

Sekcja organizacyjna:

Przewodniczący: ALEKSANDER SZAŁYGA kl. IIa

Członkowie:

Daria Dworakiewicz kl. IIIb

Karolina Zwierzyńska kl. IIIb

Jakub Janeczko kl. IIb

Jakub Sidor kl. IIb

Konrad Zatoka kl. IIb

Adam Mytnik kl. IId

Hubert Palmowski kl. IId

Filip Zagulak kl. IId

Mikołaj Zajic kl. IId

Jakub Pluta kl. Ia

Michał Bobko kl. Id

Aleksandra Drozd kl. Id

Dominika Rudnicka kl. Id

Sekcja porządkowa:

Przewodnicząca: IZABELLA JABŁOŃSKA kl. IIIa

Członkowie:

Martyna Paszkiewicz kl. IIIa

Paulina Woźniak kl. IIIa

Patryk Jakubowski kl. IIId

Adam Osiadły kl. IIId

Kinga Koperska kl. IIId

Michał Lewicki kl. IIId

Kacper Skrętkowski kl. IIId

Opiekunowie

  • mgr Grażyna Klatka
  • mgr Teresa Stankiewicz
  • mgr Elżbieta Niegowska – Śliwiak
  • mgr Jolanta Wojtowicz