Regionalne spotkanie Erasmus+

Nasze Gimnazjum miało zaszczyt pochwalić się przykładami dobrych praktyk prezentując realizowane obecnie dwa projekty programu Erasmus +: „Our digital science lab” i „Pangea”. Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników spotkania, działania naszych uczniów i ich kreatywność zrobiła na nich duże wrażenie.
W dniu 14 stycznia br. odbyło się w Rzeszowie regionalne spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ dla sektorów: Edukacja szkolna, Kształcenie i szkolenia zawodowe, Młodzież w województwie podkarpackim. Spotkanie adresowane było do dyrektorów i nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, szkół zawodowych, placówek oświatowych, przedstawicieli organów prowadzących szkoły, przedstawicieli jednostek samorządów terytorialnych. Naszą Szkołę reprezentowały panie Barbara Trzyna i Zofia Czyżyk, które miały okazję podzielić się z uczestnikami swoimi doświadczeniami na etapie opracowywania wniosku i podczas realizacji projektu.