Powiatowa Gimnazjada w pływaniu

Na przemyskiej pływalni  13 kwietnia  odbyła się Powiatowa Gimnazjada w sztafetach pływackich 6 x 50 metrów stylem dowolnym.  Uczniowie naszej szkoły zdominowali  współzawodnictwo  gimnazjalne  wygrywając obie sztafety zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców.

Nasze złotka wystąpiły w składzie: Ciurko Nikola  /IIA/, Kopko Anna /IA/, Smyk Sabina /IIIA/, Jaszczyszyn Magdalena /IIID/, Wirth Julia /IB/, Strylewicz Paulina /II B/.

Skład zwycięskiej ekipy  chłopców: Lewicki Michał /IIID/, Urban Miłosz /IID/, Osiadły Adam /IIID/, Piątkowski Maciej /IIC/, Mikruta Rafal /IIID/, Gaweł Marcel /IC/.

W rozgrywanych również  konkurencjach indywidualnych I  miejsca zdobyli:                    styl  klasyczny dziewcząt :  Kopko Anna/IA/

styl klasyczny chłopców :  Lewicki Michał/IIID/,

II miejsce    – styl dowolny dziewcząt :  Strylewicz Paulina/IIB/

II miejsce   – styl klasyczny chłopców :      Osiadły Adam/IIID/

III miejsce   – styl   grzbietowy  chłopców : Urban Miłosz/IID/

Do zawodów przygotowywała Pani mgr Tulej Ewa a opiekunem drużyn była Pani mgr Sugier Maria.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !!!