Mistrzynie z „Kantówki”

W przepiękny słoneczny dzień na przemyskich Błoniach 18 czerwca przeprowadzono Powiatową Gimnazjadę w sztafetowych biegach przełajowych 8x800m dziewcząt i chłopców. Zawodniczki naszej szkoły pod koniec roku szkolnego pokazały świetną formę pewnie pokonując pozostałe gimnazja. Chłopcy w osłabionym składzie ( rozgrywki w piłkę nożną) zajęli bardzo dobre III miejsce.
Skład zwycięskiego zespołu: Wiktoria Górniak (kl.IIIA),Izabella Jabłońska, Magdalena Olejko, Luiza Tyszczak (kl.IIA), Magdalena Pempuś, Julia Wywrot, Magdalena Głogowska, Gabriela Osada wszystkie uczennice z kl. IA.
Skład zespołu chłopców: Kamil Sidor, Jakub Szabaga, Piotr Komonicki (kl.IIIA), Kamil Kądziołka, Bartosz Zawalski, Damian Pecuras (kl. IIA), Dawid Kołcz (kl.IID).
Uczniów do zawodów przygotowywały: mgr Maria Sugier i mgr Ewa Tulej. Zawodnikom „Kantówki” dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły na arenach sportowych i życzymy udanych wakacji !!!