Konkursy


Rok 2014/2015
1. Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie z języka niemieckiego
2. Laureatka w wojewódzkim konkursie kuratoryjnym z języka niemieckiego
3. 2 laureatów V stopnia w Ogólnopolskim Konkursie na temat Zdrowia MEDITEST
4. Finalistka w wojewódzkim konkursie kuratoryjnym z biologii
5. Finalista w wojewódzkim konkursie kuratoryjnym z chemii
6. Laureaci V miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego PANDA

 

ROK 2013/2014

 

  • Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego
  • Dwie osoby zakwalifikowane do wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z biologii
  • Dwie osoby zakwalifikowane do wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z matematyki
  • Jedna osoba zakwalifikowana do wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z historii

ROK 2012/2013

  • Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego
  • Laureatka w Kuratoryjnym Konkursie Języka Niemieckiego
  • Laureatka ogólnopolskiej olimpiady języka angielskiego OLIMPUS
  • I miejsce w konkursie „Twierdza Przemyśl”
  • Laureaci I, II, III stopnia w Ogólnopolskiem Konkursie Matematycznym ARCHIMEDES
  • Dwóch finalistów w Ogólnopolskim Konkursie poprawnej polszczyzny
  • III miejsce w regionalnym etapie konkursu „Ekolog Roku 2012”
  • Wyróżnienie w ogólnopolskim Teście ortograficznym
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALFIK
  • I miejsce – Agnieszka Haszczyszyn  w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z j. niemieckiego „Sezam”
  • II m-ce – Alicja Materlak w konkursie „Ekolog roku 2012”
  • I miejsce (j. niemiecki) – Arkadiusz  Borsuk, Karol Mazurek; I miejsce (j. angielski) – WiktoriaSzmigielska,  Patrycja Boratyn w konkursie językowym „Święta i uroczystości krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych”
  • I i II miejsce w konkursie plastyczno-fotograficznym  „W ciszy”
  • Wyróżnienie Joanny Dobosz w ogólnopolskim konkursie matematycznym ALFIK
  • Wojciech Kozioł, Justyna Andruszczyszyn, Monika Paszkiewicz  zakwalifikowani do II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • Alicja Materlak zakwalifikowana do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z biologii
  • Magdalena Grecko zakwalifikowana do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z matematyki
  • Alicja Materlak i Agnieszka Haszczyszyn zakwalifikowane do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z j.niemieckiego
  • Oliwia Gefert zakwalifikowana do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z chemii
  • Monika Sobol, Maria Balicka, Dominika Stachniak  przeszły do finału w XIII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Wielkich Polakach – konkurs z religii
  • wyróżnienie dla reprezentacji szkoły w konkursie na prezentację multimedialna o J. Korczaku.
  • wyróżnienie w konkursie plastyczno – fotograficznym „Anioły”
  • Wyróżnienie Konrada Trzyny w międzyszkolnym  konkursie  „Walki Polaków o niepodległość w latach 1797-1918”
  • Kaja Figlarska i Katarzyna Charatonik – wyróżnienie  w międzyszkolnym  konkursie literackim „Polska Niepodległość – współczesny punkt widzenia”
  • II m-ce  Eliza Kochanowicz i III m- ce Jori Gerula  w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim im. Ulany Krewczenko
  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym

ROK 2011/2012

  • I m-ce Jacek Iwaszkiewicz, II m-ce Artur Bocek, III m-ce Podhalicz w XVIII Finale konkursu Ośmiu Wspaniałych
  • I m-ce Hubert Kłos w ogólnopolskim  Konkursie Mitologicznym „Klio 2011”
  • finalista – Mateusz Grodecki w Ogólnoposkim konkursie literackim „Rok Janusza Korczaka”
  • I m-ce Jacek Iwaszkiewicz, III m-ce Adam Kardasiński w konkursie „Czytam bo lubię”
  • II m-ce Damian Dziubiński, III m-ce Wioletta Stachurska  w Konkursie Ortograficznym
  • V m-ce Alicja Materlak w konkursie „Ekolog roku 2011”
  • VII m-ce Jan Wojnar. IX m-ce Aleksandra  Homa w ogólnopolskim konkursie z j. angielskiego „Oxford”
  • V m-ce  Magdaleny Nowak w Ogólnopolskim konkursie ? MEDITEST? na temat zdrowia i jego ochrony
  • V m-ce  Karoliny Pudesz i Magdaleny Nowak w XIII Międzygimnazjalnym Konkursie Przyrodniczym „Wysłannicy Gai”
  • III m-ce dla reprezentacji szkoły w  Międzygimnazjalnech zawodach  matematycznych „Pasjonaci Matematyki”
  • VII m-ce Alicja Materlak  w kategorii gimnazja w Ogólnopolskim konkursie  „EKOTEST” na temat  ochrony przyrody
  • IX miejsce Konrad Trzyna laureat, Marta Szczepanowicz  9 miejsce  laureatka, Nowak Magdalena  9 miejsce  laureatka w Ogólnopolskim konkursie matematycznym „Olimpus”
  • Gabriela Burko  i Jacek Iwaszkiewicz zakwalifikowani do II etapu Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
  • Justyna Hałabuza i Paweł Leśniak –  zakwalifikowani do etapu rejonowego w ogólnopolskim Konkursie historycznym  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864 –  Za wolność Waszą i naszą”
  • Gefert Oliwia, Sobol Monika, Iwanów Kinga – wyróżnione w  XII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Wielkich Polakach
  • Laureaci: Marek Domagalski, Adam Kardasiński, Finaliści :K. Bednarczyk, J. Żurawski w Konkurs wiedzy technicznej i informatycznej
  • Adam Kardasiński wyróżniony w XII edycji międzygimnazjalnego ogólnopolskiego konkursu literackiego pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty
  • Mikołaj Margański – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Kangur”
  • III m-ce Jacek Iwaszkiewicz i wyróżnienie – Malwina Kozłowska w konkursie „Z których Polaków jesteśmy dumni” pod patronatem MEN i KO w Rzeszowie
  • Jacek Iwaszkiewicz – wyróżnienie w  XIII Wojewódzkim Konkursie  SACRUM  W LITERATURZE I SZTUCE
 
ROK 2010/2011
  • laureatka konkursu kuratoryjnego z biologii – Monika Słaba
  • finalista konkursu matematycznego – Hubert Jarecki
  • finalistka konkursu z j. niemieckiego – Kamila Borowiec
  • I miejsce w regionalnym konkursie „ EKOLOG 2010” – Iwona Chamuła
  • finalista konkursu kuratoryjnego z historii – Paweł Młynarski
  • 4 stypendystów Urzędu Marszałkowskiego „ Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych”
  • laureat V stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Oxford – Rafał Lewicki
  • nagroda Marszałka Województwa Podkarpackiego dla Huberta Jareckiego w ramach programu „ Nie zagubić talentu”
  • I miejsce w województwie dla Huberta Jareckiego w Podkarpackim Konkursie Matematycznym im. F. Lei dla Gimnazjalistów
  • laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego „OLIMPUS” – Kornelia Osowska

ROK 2009/2010

  • Finalistka kuratoryjnego konkursu biologicznego Joanna Balicka
  • Laureatka kuratoryjnego konkursu biologicznego – Joanna Marek
  • Laureat  konkursu z języka niemieckiego – Rafał Trojanowski
  • II miejsce  i 4 wyróżnienia w konkursie Krasomówczym
  • I miejsce w konkursie „ Twierdza Przemyśl”
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie czytelniczym  – K. Cyran
  • II miejsce w województwie w XI turnieju szachowym – J. Białowąs
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • I,III i IV miejsce w powiatowym konkursie Wiedzy Technicznej
  • IV miejsce w powiatowym Konkursie Wiedzy Informatycznej– Hubert Zelek, Izabela Domaradzka – Michno , Adrianna Pusz
 
 

ROK 2008/2009

  • I i II miejsce w etapie regionalnym konkursu „Ekolog Roku”
  • Laureat konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego Rafał Trojanowski
  • Laureat konkursu ogólnopolskiego z języka niemieckiego Rafał Trojanowski
  • 2 Finaliści kuratoryjnego konkursu historycznego – Michał Thier i Tomasz Szostak
  • 3 Finalistki konkursu kuratoryjnego z biologii – Joanna Balicka, Joanna Marek, Joanna Michalska
  • 3 Stypendyści Urzędu Marszałkowskiego „ Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych” – Bartosz Nowopolski, Joanna Michalska, Joanna Balicka
  • 2 Finaliści konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego – Bartosz Nowopolski, Aleksandra Jaszak
  • Finalista konkursu kuratoryjnego z języka polskiego – Bartosz Nowopolski
  • II miejsce w powiecie dla Joanny Balickiej w IX Olimpiadzie o wielkich Polakach
  • I miejsce – Tomasz Szostak, II miejsce Michał Thier w konkursie „ Twierdza Przemyśl”
  • IV miejsce w Konkursie wiedzy technicznej „ Sapere Aude” – Michał Toruń i Paweł Zając
  • III miejsce w powiatowym konkursie technicznym
  • III miejsce w eliminacjach miejskich w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa i Ruchu Drogowego
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie fizycznym
  • II miejsce w konkursie krasomówczym – Bartosz Nowopolski
  • I miejsce w konkursie międzyszkolnym „ I Ty możesz chronić środowisko”
  • Wyróżnienie dla Huberta Jareckiego w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangurek”
 
 
ROK 2007/2008
  • Laureaci konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego : Łukasz Trojanowski, Rafał Trojanowski
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie PCK „ Olimpiada Zdrowia” – Magdalena Korpal
  • Wyróżnienie dla Magdaleny Żaczek w II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowia
  • II miejsce w województwie w ogólnopolskim Konkursie matematycznym „ Alfik” dla Pawła Zająca oraz 13 miejsce w województwie dla Wojciecha Jagustyna
 
 
ROK 2006/2007
  • Finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego ( KO) – Anna Stochmal
  • Finalistka wojewódzkiego konkursu biologicznego (KO) – Monika Kępczyńska
  • Laureat wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z j. niemieckiego – Łukasz Trojanowski
  • Finalistka wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z matematyki – Katarzyna Kurosz
  • Adrianna Kikiela – udział w regionalnym konkursie ekologicznym „ Ekolog Roku”
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „ Kangurek” dla Katarzyny Bułki i Pawła Zająca
  • Laureaci II i III miejsca w Konkursie „ Twierdza Przemyśl” – laureaci II miejsca – Dominik Kluz i Tomasz Szostak, laureat III miejsca – Michał Thier
  • I miejsce w konkursie czytelniczym „ Czytam, bo lubię” – Dominik Kluz
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie o Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych – Joanna Pluta
  • Wyróżnienie dla Mikołaja Osowskiego w Konkursie wiedzy technicznej i informatycznej
 
 
ROK 2005/2006
  • III miejsce w konkursie ekologicznym „ Ekolog Roku” na etapie regionalnym – Marta Solarska
  • III miejsce w województwie w kategorii testy – w konkursie „ Eko – Planeta”
  • II miejsce w konkursie ekologicznym „ Tobie Ziemio”
  • Laureaci województwa z języka niemieckiego – Aniela Trojanowska, Rafał Trojanowski
  • I miejsce w kraju w konkursie z j. niemieckiego – Aniela Trojanowska
  • Laureat konkursu z j. angielskiego – Jakub Szpak
  • Wyróżnienie dla Michała Dronia w ogólnopolskim Konkursie matematycznym „ Kangurek” Wyróżnienie dla Magdaleny Kulaszki i Anieli Trojanowskiej
  • w V Podkarpackim Turnieju Matematycznym