Konkurs „Uzależnieniom nie”

Dnia 18 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się konkurs profilaktyczny „Uzależnieniom nie”. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum. Organizatorem konkursu była mgr Ewa Tulej przy współpracy mgr  Wiesławy Stemblińskiej. Nad konkursem w jury czuwała pani wicedyrektor mgr  Beata Chamuła oraz zaproszeni funkcjonariusze policji.

Konkurs składał się z 3 części, gdzie pod ocenę podlegał plakat, prezentacja multimedialna oraz suma punktów uzyskana w części teoretycznej. Zakończył się krótkim wykładem funkcjonariuszy na temat skutków i karalności wynikającej ze stosowania środków uzależniających. Zwycięzcą konkursu została klasa 1b, drugie miejsce zajęła klasa 1d, trzecie – 1a i czwarte –1c.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wiedzy i zajętych miejsc.