Konkurs na recenzję „Czytam. OCZYWIŚCIE!”

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego w Przemyślu organizowała wiosenny konkurs na recenzję, którego celem było rekomendowanie dobrej literatury, rozwijanie czytelnictwa oraz promowanie talentów literackich. Z naszej szkoły pod kierunkiem pani Grażyny Klatka i pani Agnieszki Pydo udział wzięło sześcioro uczniów z klasy III A.  Dnia 9 maja br. zostały ogłoszone wyniki. Wszystkie wymagania wyznaczone w tym konkursie, zgodność z tematem, poprawność językowa i umiejętności literackie komisja doceniła nagradzając wyróżnieniem u czterech uczniów z naszej szkoły. Są to: Artur Ams, Zuzanna Jabłecka, Anna Pilip oraz Aleksandra Stachniak. Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów literackich! Poniżej prezentujemy nagrodzone prace.

Grażyna Klatka

Agnieszka Pydo

Lalka – Recenzja

Czy zastanawialiście się kiedyś nad pytaniem czy miłość może przezwyciężyć śmierć