Klasy


Klasa II A

Wychowawca: mgr Grażyna Klatka

Współwychowawca: mgr Anna Pękalska

 

Babiarz Kamil

Bobko Dominik

Boratyn Michał

Dyjak Magdalena

Fuksa Małgorzata

Gierczak Justyna

Hataś Zuzanna

Hawajska Natalia

Jurczyszyn Aleksandra

Kotkowski Grzegorz

Kotula Kacper

Krupska Patrycja

Kuczyński Jakub

Kuligowski Maciej

Lew Wiktoria

Lipiec Kacper

Malarczuk Piotr

Mielniczek Natalia

Nazarowicz Marta

Pawliński Michał

Pawłucka Katarzyna

Pest Konrad

Potocki Adrian

Pudlik Filip

Rowiński Karol

Smyl Julia

Stachniak Martyna

Stańko Oliwia

Strzelec Martyna

Strzelecki Oskar

Szpak Adrian

Szumada Marta

Włoch Adriana

Wywrot Natalia

 

 

Klasa II B

 

Wychowawca: mgr Barbara Trzyna

Współwychowawca: mgr Marta Rykowska

 

Błażkowski Arkadiusz

Bodek Tobiasz

Chyliński Maciej

Czelny Kornelia

Fronc Piotr

Glac Oliwia

Głogowska Aleksandra

Goluch Miłosz

Gołębiowski Kacper

Grabowski Kamil

Gromek Magdalena

Halejcio Natalia

Józefaciuk Michał

Kaczmarek Wiktoria

Kalita Aleksandra

Kłyż Łukasz

Konarska Maja

Kotula Natalia

Kozioł Karolina

Kwaśnicki Jakub

Lipowski Kacper

Litwin Katarzyna

Magirowski Damian

Motyl Julita

Ozibko Amelia

Plis Karolina

Radoń Katarzyna

Siwak Gabriela

Szyk Patryk

Świst Paulina

Wojdyło Patryk

Żołyńska Monika

Klasa II C

Wychowawca: mgr Marcin Wolański

Współwychowawca: mgr Mariola Sidor

 

Bacza Kacper

Baniecka Vanessa

Baran Jakub

Borowiec Krzysztof

Cetnarowicz Klaudia

Ciechan Wiktoria

Duda Dominik

Fedków Mateusz

Kaliszczak – Zapłatyńska Maja

Komonicka Alina

Kunik Kacper

Kurziewicz Wiktoria

Litwiniuk Emilia

Łoziński Sebastian

Łyszczarz Julia

Mieszczyk Oskar

Mikuła Agnieszka

Młot Martyna

Musiał Kamil

Partyka Radosław

Popowicz Jakub

Ryczan Gabriela

Ryzner Martyna

Sawicka Maja

Stec Bartłomiej

Szymonicz Marek

Śliwa Karolina

Zahaluk Wiktoria

 

Klasa II D

 

Wychowawca: mgr Ewa Tulej

Współwychowawca: mgr Elżbieta Piechowska

 

Bereza Katarzyna

Bolechowska Matylda

Data Mikołaj

Derdziak Maciej

Droń Wiktoria

Frydlewicz Bernadetta

Gałęza Gabriel

Góral Kamil

Hołdasiewicz Kacper

Jagustyn Magdalena

Jagustyn Wiktoria

Jurkiewicz Igor

Kiełcz Wiktor

Kocaj Dominika

Kochanowicz Radosław

Korpal Agata

Kuszyk Wiktoria

Kuźniarski Damian

Maliczowski Michał

Maroń Oliwia

Michalik Oskar

Milczanowski Wiktor

Pilip Agnieszka

Podolak Wiktor

Sarna Martyna

Sarosińska Klaudia

Sawicka Martyna

Surowaniec Łukasz

Viviani Alessandro

Walus Martyna

Widyński Piotr

Winiarski Patryk

Wróbel Jakub

 

Klasa III A

 

Wychowawca: mgr Elżbieta Niegowska- Śliwiak

Współwychowawca: mgr Tomasz Kuźmiek

 

Banaś Korneliusz

Błahut Kacper

Buszta Julia

Choma Adrianna

Choma Sebastian

Dudzińska Karolina

Fortuna Konrad

Grecko Joanna

Hołyszko Mateusz

Janusz Gabriela

Janusz Maksymilian

Karakuszka Wiktoria

Karnas Magdalena

Kochanowicz Piotr

Koleszko Katarzyna

Kopko Anna

Kruk Arkadiusz

Lisek Oskar

Łozińska Sandra

Łukasiewicz Rafał

Osiadacz Gabriela

Pawłoś Gracjan

Pluta Jakub

Prochaska Kamila

Pyś Bartłomiej

Rodzeń Anna

Sawicka Julia

Stodolińska Gabriela

Wac Bartosz

Wac Sebastian

Włodarski Hubert

Żurawel Ewa

 

Klasa III B

 

Wychowawca: mgr Katarzyna Olszańska

Współwychowawca: mgr Agnieszka Szurdak

 

Domanasiewicz Malwina

Dzięgło Martyna

Fedyna Paweł

Franków Justyna

Głogowski Kacper

Gościak Arkadiusz

Gościak Łukasz

Jakubów Paweł

Kaczmarz Wiktoria

Kosterkiewicz Wiktoria

Kukurska Aleksandra

Kurasz Gabriel

Kutyła Sara

Łuc Klaudia

Oryszczak Kacper

Peszko Kacper

Pusz Aleksandra

Statkiewicz Sylwia

Szozda Anna

Szymańska Martyna

Szymaszek Agnieszka

Taras Wiktoria

Taworska Monika

Teichert Zuzanna

Telewa Patryk

Wirth Julia

Wiśniowska Sara

Zagulak Aleksandra

Zieliński Kuba

Żurawska Paulina

 

 

Klasa III C

 

Wychowawca: mgr Anna Bartnicka

Współwychowawca: Wiesława Steblińska

 

Bednarczyk Kinga

Błaszczyk Gabriela

Borowy Klaudiusz

Fedyk Oliwia

Gaweł Marcel

Gawlik Gabriela

Gremska Joanna

Hałabuza Jakub

Herda Patrycja

Iwasieczko Adam

Jędruch Emilia

Kiełczyńska Emilia

Kornet Marcin

Kroczek Krystian

Kuśmierski Jakub

Lechowicz Martyna

Lewandowska Martyna

Lis Mariusz

Miczałowski Łukasz

Mikołajko Karolina

Piasecka Wiktoria

Rabska Oliwia

Rowiński Rafał

Sidor Katarzyna

Skalski Kacper

Starzyńska Aurelia

Stodoliński Kamil

Szpyt Anna

Urbański Jakub

Wołoszyn Oliwia

Wołoszyn Wiktor

Zając Piotr

 

Klasa III D

 

Wychowawca: mgr Beata Chamuła

Współwychowawca: mgr Piotr Dobosiewicz

 

Bobko Julia

Bobko Michał

Bucik Gabriela

Dobosiewicz Aleksandra

Drozd Aleksandra

Gagat Paweł

Gaweł Aleksandra

Gaweł Wiktoria

Jaszczyszyn Gabriela

Jop Martyna

Kania Magdalena

Kociański Jakub

Kołcz Martyna

Koralewicz Paulina

Kuźmiek Tomasz

Mazurek Natalia

Michalski Miłosz

Młynarski Jakub

Niebieszczańska Jagoda

Ochenduszka Kamila

Podolak Klaudiusz

Rostecki Nikodem

Rudnicka Dominika

Sielska Wiktoria

Sielski Mateusz

Słabicki Hubert

Solka Michał

Sycz Jakub

Szczepanowicz Gabriela

Wlazłowski Michał

Wojciechowski Gabriel

Wywrot Mateusz