Gry i zabawy mikołajkowe

Dnia czwartego grudnia 2015r. w naszej szkole odbyły się gry i zabawy mikołajkowe. W tym wydarzeniu uczestniczyły klasy pierwsze z wychowawcami. Za organizację odpowiadali nauczyciele wychowania fizycznego. Chłopcy z klasy 3a pomagali nauczycielom. Głównym sędzią zawodów był mgr Tomasz Kuźmiek.
Klasy rywalizowały ze sobą w dziesięciu konkurencjach. Ostatnia polegała na ocenianiu plakatów wykonanych wcześniej przez klasy. Pomimo otarć i wielu upadków, wszyscy uczestnicy bawili się świetnie. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1c, drugie 1a, trzecie uczniowie z 1d, a ostatnie 1b. Nieważne są miejsca, lecz fakt, że wszyscy razem zebrali się w jednym miejscu i miło spędzili czas. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę w postaci czekoladowego mikołajka. Nagrody zostały zafundowane przez Radę Rodziców. Zdjęcia zostały wykonane przez panią mgr Zofię Czyżyk.
Moim zdaniem pomysł integracji klas pierwszych w takim wykonaniu udał się w stu procentach.

Opracowały:
Agnieszka Szymaszek, kl. Ib