Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie z koła teatralnego przygotowali dla nauczycieli przedstawienie. Dostrzegli oni charakterystyczne cechy większości swoich pedagogów i w zabawny sposób zaprezentowali je na scenie. Wierszowany tekst przeniósł zebranych na łono natury, gdzie szkolna kadra odpoczywała po trudach belferskiego życia. Uczniom sprawiło to wiele radości, tym bardziej, że przygody, jakie przezywali nauczyciele, można było podziwiać na specjalnie przygotowanych slajdach. Akademia zaowocowała uśmiechami, zarówno na uczniowskich, jak i nauczycielskich ustach. Oby wszystkie Dni Nauczyciela były tak radosne i dawały siłę do dalszej pracy.

Kolejnym punktem programu był performance „Każda szkoła musi mieć artystów”. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty i uświadomili wszystkim, że sztuka jest bardzo ważną rzeczą.