Dyskoteka

Dnia 30 maja br. o godz. 17:00 w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Dziecka pt. „Choć niby już dorośli, to w środku jeszcze dzieci”, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Podczas imprezy odbyło się wiele zabaw z dzieciństwa np.:  ”Raz Dwa Trzy Baba Jaga patrzy” czy „Krzesełka”, ale najbardziej lubianą przez wszystkich grą taneczną były „Kaczuszki”. Imprezę prowadził DJ oraz przewodniczący z naszej szkoły Krzysztof Wojciechowski. Wszyscy doskonale się bawili i wspólnie tańczyli w rytm muzyki. Tego wieczoru każdy z nas przypomniał sobie najlepsze lata naszego życia.  Dziękujemy organizatorom, a szczególnie – Pani Grażynie Klatce za to, że zorganizowała ostatnią dyskotekę w tym roku szkolnym, a  także ostatnią dyskotekę w tym gronie!