Dobry bieg zawodników z Kantówki

Dwudziestego pierwszego października w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w indywidualnych biegach przełajowych. Na starcie stanęłi najlepsi zawodnicy i zawodniczki z Podkarpacia a wśród nich wielu medalistów Mistrzostw Polski. W czterech biegach gimnazjalistów udział wzięło 242 uczestników. Naszą szkołę reprezentowało dziewięciu zawodników.
Wyniki :
1000m dziewcząt: Magdalena Pempuś – 9 miejsce, Julia Wywrot – 17 miejsce, Gabriela Osada – 28 miejsce /wszystkie uczennice z klasy II A/, Magdalena Olejko – 29 miejsce /kl. III A/, Paulina Szymaszek – nie ukończyła biegu/kl. III B/.
1500m chłopców: Remigiusz Pempuś – 15 miejsce/kl. II A/, Damian Pecuras – 20 miejsce, Adrian Kurasz – 21 miejsce/kl. III A/, Mieszko Kowalik – 65 miejsce /kl. II B/.

Nasi reprezentanci uzyskali 44 punkty do wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego. Opiekunem grupy była mgr Maria Sugier.